اخبار عدل آفرینان ماندگار


تولید و عرضه ی سیستم رزرواسیون مرکزی برای اولین بار در ایران

1398/5/28 تعداد بازدید: 314


شرکت عدل آفرینان ماندگار پیشرو در ارائه تکنولوژی و نرم افزار هتلداری، سیستم بومی رزرواسیون مرکزی (CRS) را، برای اولین بار در ایران، تولید و عرضه نمود. در طول سالیان گذشته نبود CRS بومی در صنعت هتلداری ایران به شدت حس می شد. شرکت عدل آفرینان ماندگار توانست این شکاف تکنولوژی را با Adotel CRS خود پر کند. بدون شک راه اندازی این سیستم، یکی از مهم ترین رویدادهای صنعت هتلداری می باشد.
شرکت عدل آفرینان ماندگار به عنوان اولین و تنها عرضه کننده ی سیستم بومی رزرواسیون مرکزی در ایران، مفتخر به همکاری با گروههای هتلداری مطرح کشور همانند گروه هتلهای پارسیان و گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی می باشد.
این شرکت ضمن ارائه ی سایر تکنولوژی های پرکاربرد در صنعت هتلداری از جمله سیستم مدیریت هتلداری (Protel PMS) و سیستم مدیریت کانالهای توزیع (Adotel CHM) نقش موثری در بهبود فرایندهای مدیریت هتل و توسعه ی رزرواسیون آنلاین در هتلهای مختلف را ایفا نموده و با استقرار سیستمهای یکپارچه سازی شده مذکور، تاثیرات شگرفی در طی فرایند دیجیتالی شدن کارفرمایان خود دارد.
در همین راستا مراسم افتتاح سیستم رزرواسیون مرکزی گروه هتل های پارسیان، در هتل پارسیان استقلال در تاریخ 27/5/98 برگزار گردید. در این مراسم که با حضور مدیران صنعت گردشگری، هتل‌ها، دفاتر خدمات مسافرتی و سامانه‌های رزرواسیون آنلاین و دکتر عسکری آزاد مدیرعامل شرکت عدل آفرینان ماندگار انجام پذیرفت از Adotel CRS رونمایی گردید.

همچنین می توانید جهت مشاهده گزارش تصویری این مراسم روی لینک زیر کلیک کنید.
شروع بهره برداری رسمی از سیستم رزرواسیون مرکزی (Adotel CRS) شرکت عدل آفرینان ماندگار برای اولین بار در ایران

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir