اخبار تکنولوژی هتلداری


پروتل فینالیست مسابقه TechOvation 2019

دسته بندی ها: پروتل

1397/12/20 تعداد بازدید: 482


مسابقه جایزه TechOvation هر ساله محصولات جدید صنعتی را شناسایی و به آنها جایزه اهدا می کند. در این مسابقه شرکت کنندگان ویدیویی 90 ثانیه ای از محصول جدید خود را تولید و در YouTube به معرض نمایش می گذارند. از بین این ویدیوهای امسال 3 ویدیویی که بیشترین Like را گرفته، به همراه 7 ویدیوی انتخاب شده توسط 25 داور، به مرحله فینال راه پیدا کردند. در مرحله بعد این 10 فینالیست در سایت ht-next.com به صورت زنده محصول خود را معرفی کرده و یک شرکت کننده برنده این مسابقات خواهد شد. امسال این ویدیوها که در کانال یوتیوب HTNG میزبانی می شوند، بیش از 36700 بازدید و 3500 لایک از +50 کشور دریافت کرده اند.

پس از دو هفته رای گیری، Protel توانست در بین 10 فینالیست جایزه Techovation 2019 قرار گرفته و به مرحله بعد صعود کند.

این دوره از مسابقه مشارکت بی سابقه ای را تجربه نمود، 17 شرکت کننده که همه برای قرارگیری در 10 جایگاه برتر تلاش کردند. هر شرکت کننده ویدیویی 90 ثانیه ای را جهت نشان دادن راه حل های نوآورانه و منحصر به فرد خود که همه برای صنعت هتلداری جدید هستند را منتشر نمودند.

مطمئن نیستیم که پروتل به دلیل شایستگی تکنولوژی فوق العاده ارائه شده در این مسابقه (SMP یک فروشگاه ارائه اپلیکیشن های تکنولوژی هتلداری) انتخاب شده و یا به دلیل مشارکت خانواده بزرگ پروتل در بازدید و لایک ویدیوی منتشر شده، به این مهم دست پیدا کرده است. ما مایل هستیم این موفقیت را ترکیبی از دو مورد بالا در نظر گرفته و از مشارکت شما کمال تشکر را داریم. اما هنوز برنده نشده ایم. رویداد زنده فینال در New Orleans تعیین کننده خواهد بود پس مجدد از شما درخواست خواهیم نمود که در روز مورد نظر به ما رای دهید. منتظر اطلاع رسانی ما باشید. Protel لیاقت این جایزه را دارد!

خبرهای بیشتر

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir