اخبار تکنولوژی هتلداری


همکاری پروتل با Estrel، بزرگترین هتل آلمان

دسته بندی ها: پروتل - عملیاتی - مدیریت درآمد - بازاریابی

1398/1/21 تعداد بازدید: 474


پروتل با استرل، بزرگترین هتل آلمان قرارداد همکاری امضا کرد و این پاداش سال ها تلاش مداوم و کار بر روی مشتری می باشد. آنچه که به خصوص Estrel را تحت تاثیر قرار داد، جدای از تعهد شخصی و همکاری با دورتموند و برلین، یک همکاری عالی میان تیم ها بود. از واحد فروش و توسعه کسب و کار گرفته تا مدیریت محصول، توسعه و پشتیبانی، همکاران ما در تمام سطوح در قالب تیم ها و شهرهای مختلف تلاش نمودند تا بزرگترین هتل آلمان را به جمع پروتلی ها اضافه کنند. در نهایت روحیه ی بسیار متمرکز پروتل، هتل استرل را متقاعد کرد تا به عملکرد، انعطاف پذیری تکنولوژی، تعهد و قابل اطمینان بودن پروتل اعتماد کرده و به گروه پروتلی ها بپیوندد.

'شما همیشه باید کمی خلاق تراز دیگران باشید و جرات انجام کارهای نوآورانه را به طور مداوم داشته باشید.' این شعارEkkehard Streeletzki صاحب هتل استرل می باشد، کسی که چندین بار درگیراین گونه چالش ها شده است. این هتل از شهر برلین و پروتل، هردو این شجاعت را برای خلاق بودن و حرکت به سمت جلو داشته اند.

بنابراین جای تعجب نیست که Estrel، تصمیم به جایگزینی نرم افزار موجود هتل با برنامه های جدید کرده باشد. این هتل با 800 اتاق اضافی که برای برج جدیدش طراحی کرده بود، به سرعت به دنبال تغییر در سخت افزار و نرم افزار قدیمی خود بوده تا توان توسعه ی سیستم های خود را در آینده داشته باشد. بعد از آن تصمیم گرفته شد که سخت افزار و نرم افزار هتل را به طور کلی تغییر دهند. یک نرم افزار هتلداری مرکزی می بایست توانایی اتصال، تغییر، و یا دسته بندی سیستم های شخص ثالث را به سادگی، به سرعت و انعطاف پذیری بالا داشته باشد. با ترکیبی ازپلتفرم protel On-Premise و ماژول protel.I/O، استرل راه حلی برای آینده ی خود پیدا کرده است.

هتل استرل برلین، با داشتن 1125 اتاق و سوئیت و 2250 تخت خواب، بزرگترین هتل در آلمان می باشد. این هتل همچنین دارای بزگترین مرکز همایش و مرکز سرگرمی در اروپاست. مرکز همایش به تنهایی دارای مساحت 25000 مترمربع است و هرساله بیش از 1800 رخداد شامل جوایز معروف Bambi، جایزه ی Echo Music و یا نمایش تلویزیونی Wetten، dass و ... برگزار می شود.

خبرهای بیشتر

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir