اخبار تکنولوژی هتلداری


همکاری و ادغام تکنولوژی های جدید هتلداری

دسته بندی ها: فناوری اطلاعات و امنیت

1398/4/11 تعداد بازدید: 307


فناوری هتلداری IBC با موتور جست و جوی Google Hotel Search ادغام شد

فناوری هتلداری IBC، تولید کننده ی نرم افزار و خدمات طراحی شده برای کمک به دارندگان هتل های مستقل و اپراتورهای مدیریت و فروش هتل، اخیرا اعلام کرده است که بطور مستقیم با موتور جستجوی Google Hotel ادغام شده است. مشتریان هتلهای IBC، از این طریق، یک دسترسی سریع به مکانهای اقامتی در سطح جهانی خواهند داشت. به علاوه، این ادغام، امکان رزرواسیون مستقیم با هتل ها را فراهم می سازد. در حال حاضر مشتریان IBC به موتور جستجو
Google Hotel Search متصل شده اند و این هتل، بصورت فعال در جست و جوی هتل های دیگر که به دنبال بهره بردن از این یکپارچگی هستند، می باشد.

Pegasus and Travel Tripper با Conversion Plus ادغام شد

Travel Tripper ، یک ارائه دهنده ی خدمات هتل داری می باشد که در سراسر جهان به منظور بهینه سازی کانال رزرواسیون مستقیم و به حداکثر رساندن درامد کلی هتلها فعالیت می کند.
Pegasus، نیز یکی از پیشگامان فناوری های جهانی در کمک به هتل های مستقل و گروه هتل های زنجیره ای می باشد که به منظور توسعه ی کسب و کار رزرواسیون در دنیای دیجیتال فعالیت می کند. اخیرا این دو شرکت با Conversion Plus، ادغام شده اند. Conversion Plus، تنها ابزارمستقیم رزرواسیون است که با CRS شرکت RezTrip و پلت فرم TT Web e-commerce ادغام شده است. این ابزار از طریق ترکیب داده های CRS، بررسی رفتار کاربران، سابقه ی جست و جو و ترجیحات آنها، برای هر میهمان پیشنهاداتی را مطرح می کند و از این طریق بصورت هوشمندانه و خودکار به هتلداران کمک می کند تا تغییراتی را بر روی وب سایت های خود اعمال کرده و در نتیجه با افزایش میزان بازاریابی دیجیتال، میزان رزرواسیون مستقیم و درامدهای هتل را افزایش دهد.

Volara and INTEREL با Voice and In-Room Controls ادغام شد


نرم افزار Volara، که مدیریت هم زمان گفت و گو را پوشش می دهد و با پلت فرم پردازش اصلی زبان طبیعی کار می کند، در حال حاضربا ادغام و مشارکتش با Voice and In-Room Controls به میهمانان این اجازه را می دهد که دستوراتی ساده و یا پیچیده، مانند افزایش و یا کاهش دمای اتاق، باز و بسته کردن پرده ها، روشن و یا خاموش کردن چراغ ها و درخواست سرویس مهمان، را اعمال کنند.

AI Chatbot Provider Bespoke در ایالت متحده امریکا راه اندازی شد


Bespoke، توسعه دهنده ی راه حل های هوش مصنوعی چند زبانه در زمینه ی خدمات مسافرتی و گردشگری در سراسر ژاپن، اعلام کرده است که اخیرا این تکنولوژی، در ایالت متحده امریکا برای هتل ها و سایر شرکت های تجاری راه اندازی شده است. این تکنولوژی، با پردازش زبان طبیعی، و تمرکز بر دقت و عملکرد، منجر به افزایش رضایتمندی مشتری شده است.

INTELITY، ویژگی ها و وظایف کارکنان را بهبود می بخشد

این پلت فرم فناوری هتل داری، سیستم های اداری را به منظور ارائه ی یک راه حل جامع متحد می کند، تا از این طریق راه حلی جامع برای بهبود عملکرد کارکنان ارائه دهد.

همکاری گروه Mid-America Lodging با dormakaba

این گروه به منظور ارتقای امنیت در 3000 اتاق در 21 هتل خود، dormakaba را انتخاب کرده است. dormakaba با داشتن 16000 کارمند در 130 کشور دنیا و با ارائه ی راه حل ها و سرویس های متعدد، یک دسترسی امن و قابل اعتماد را برای هتل ها فراهم می کند. این گروه در حال کار برروی هتل های هیلتون، ماریوت، گروه هتل های اینترکنتیننتال و سایر برندها می باشد. این گروه به دنبال نصب قفل های الکترونیکی برای درب اتاق ها که از سامانه ی شناسایی بیسیم استفاده می کنند، می باشد.

ادغام Broadvine با Data Plus و همکاری با گروه هتلداری Brandt

Broadvine، خالق نرم افزار مدیریت عملکرد مالی در صنعت هتل داری، اخیرا ادغامش را با پلت فرم حسابداری Data Plus تکمیل کرده است. این مشارکت به مشتریان Data Plus اجازه می دهد تا پلت فرم حسابداری خود را با قابلیت های گزارش دهی و پیش بینی شرکت Broadvine گسترش دهند. در حال حاضر مشتریان Data Plus با دسترسی به داده های مرکزی، موفق به اتخاذ تصمیمات سریع و بهینه سازی سودآوری شده اند.

همکاری Fourth با 4 ارائه دهنده ی خدمات فناوری شامل: Omnivore،Oracle ، Lightspeed و Centegra

این همکاری منجر به حداکثر رساندن فناوری سرمایه گذاری، از بین بردن داده های انبوه و بینش مبتنی بر داده ها که منجر به سود آوری بیشتر می شود شده است.

خبرهای بیشتر

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir