اخبار تکنولوژی هتلداری


چرا هتلها باید به دنبال سیستم مدیریت کانالهای توزیع باشند؟

دسته بندی ها: ادوتل - مدیریت درآمد

1398/4/30 تعداد بازدید: 248


سیستم مدیریت کانالهای توزیع، یک فرایندی است برای مدیریت کانالهای توزیع آنلاین به منظور فروش موجودی های هتل، در آژانس های سراسر جهان شامل، آژانس های مسافرتی آنلاین (OTAs)، آژانس های مسافرتی جزئی، موتورهای جست و جو و سیستم های توزیع جهانی(GDS).

همکاری و هماهنگی میان هتل ها با تعداد زیادی از آژانسهای مسافرتی آنلاین مانند Booking.com، Expedia و یا سایر کانالهای توزیع آنلاین، نیازمند صرف زمان، هزینه و پرسنل به جهت مدیریت این ارتباط است. در همین حال اطلاع از وضعیت در دسترس بودن اتاق ها، نرخ اتاق ها در زمانهای مختلف و یا به روزرسانی اطلاعات در صورت فروش از طریق شخص ثالث، مواردی است که برای هتلها حائز اهمیت است.

سیستم مدیریت کانالهای توزیع، برای تمامی این مشکلات، راه حل هایی را ارائه می دهد. با اضافه کردن این سیستم، هتلها می توانند بصورت مستقیم، قیمت و در دسترس بودن اتاقها را برای تمامی سیستم های توزیع جهانی و اینترنتی، با و یا بدون استفاده از پرسنل، به راحتی به روزرسانی کنند. سیستم مدیریت کانال های توزیع در صنعت هتلداری، در چند سال گذشته به منظور ارتقای عملیات رزرواسیون و تسریع در آن توسعه ی زیادی یافته است.

سیستم مدیریت کانالهای توزیع، سیستم رزرواسیون و یا سیستم مدیریت هتل (PMS) را، بطور مستقیم با تمامی کانالهای توزیع آنلاین متصل می کند. زمانیکه رزروی در سیستم رزرواسیون هتل و یا PMS اضافه می شود، سیستم مدیریت کانالهای توزیع بصورت خودکار تمامی کانالهای متصل شده به هتل را به روزرسانی می کنند. در نتیجه با استفاده از این سیستم، هتل در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی خواهد کرد.

بر همین اساس اگر رزرواسیونی در یکی از وب سایتها مانند Agodaیا Orbitz صورت پذیرد، تمامی کانالهای متصل و PMS هتل به روزرسانی خواهند شد.
هم چنین، پرسنل مربوط به رزرواسیون، می توانند به راحتی تمامی اطلاعات مربوط به رزرواسیون، از جمله پرداخت ها و اطلاعات مربوط به میهمان را بازیابی کنند. علاوه بر در دسترس بودن اتاقها، نرخ ها نیز بصورت یکپارچه از این طریق به روزرسانی می شوند. در همین راستا، هتلها می توانند از طریق سیستم مدیریت کانالهای توزیع، نرخ را نیزتعیین کنند و در کمتر از چند ثانیه این نرخ در تمامی آژانسهای آنلاین مسافرتی به روزرسانی می شود. هم چنین، امکان داشتنن نرخ های متفاوت بر اساس سیاست های هتل برای آژانسهای متفاوت نیز وجود دارد.

بدون شک داشتن یک سیستم مدیریت کانال توزیع، یکی از بهترین تصمیماتی است که می توان در زمینه ی سرمایه گذاری در هتلها اتخاذ نمود.
حال انتخاب یک سیستم خوب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین دلیل، کانالی باید انتخاب شود که به تمامی آژانسهای مسافرتی آنلاین که شما از آنها استفاده می کنید متصل باشد و از ثبات، امنیت و حمایت مؤثر نیز برخوردار باشد.

در حال حاضر، شرکت عدل آفرینان ماندگار مفتخر است به عنوان اولین و وسیع ترین ارائه دهنده ی شبکه ی مدیریت کانالهای توزیع در صنعت هتلداری و گردشگری در ایران فعالیت کند.

خبرهای بیشتر

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir