اخبار تکنولوژی هتلداری


سیستم رزرواسیون مرکزی (CRS)

دسته بندی ها: ادوتل - مدیریت درآمد - سیستم رزرواسیون مرکزی

1398/5/28 تعداد بازدید: 295


CRS نرم افزاری است به منظور تبادل اطلاعات هتل، موجودی اتاقها و نرخها. در این سیستم، نرخها و موجودی های هتل به کانالهای توزیع مختلفی مانند سیستم توزیع جهانی (GDS)، که به بیش از 600000 آژانس مسافرتی متصل است، سیستم توزیع اینترنتی (IDS)، آژانسهای مسافرتی آنلاین، عمده فروشان، وب سایتهای رسمی هتل، اپراتورهای پیشرو در ارائه خدمات تور و هرگونه مراکز تماسی که با هتل در ارتباط است، متصل می شود و همه اینها در یک سیستم واحد به نمایش در می آیند.
این سیستم توزیع دیتابیس، داده ها را به کانالهای توزیع منتقل می کند. در این حال، هتلها می توانند به مسافران و مدیران مسافرتی در مقیاس جهانی دسترسی پیدا کنند. هم چنین، شما از این طریق می توانید نرخها را کنترل و نظارت کنید و موجودی ها را در کانالهای توزیع، کنترل و مدیریت کنید. ضمنا مدیران درامد و یا مدیران بخش نرخ و قراردادها می توانند قیمتها را با توجه به تقاضا برای چندین کانال توزیع و پلتفرم بطور همزمان فراهم کنند.

استفاده از سیستم رزرواسیون مرکزی برای هتلها دارای فواید بسیاری است، در این رابطه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
• بهبود فرایندهای مدیریت رزرو
با توجه به این مزیت، دیگر هتلها نیازی به ثبت دستی عملیات رزرواسیون در لحظه نمی باشند و هتلها می توانند نرخها و موجودی ها را کنترل و نظارت کنند. هم چنین، فرایند لغو و کنسلی بدون نیاز به اعلام به هتلها بصورت خودکار صورت می پذیرد. از این طریق عملیات رزرواسیون تنها با یک جستجوی ساده، انجام می پذیرد.
• بهبود فرایندهای مالی رزرو
در این روش هرگونه تغییر در نرخ، از سرعت عمل بیشتری برخوردار است. همچنین شناسایی مشتریان وفادار و اختصاص نرخهای خاص به این افراد به راحتی صورت می پذیرد. انتشار بهترین نرخ با توجه به شرایط فصلی نیز از دیگر مزایای استفاده از این سیستم است.
• بهبود نظام تصمیم گیری و مدیریت
دریافت گزارشهای دوره ای و لحظه ای از عملکرد فروش و ایجاد امکان استقرار سیستم هوش تجاری در این سیستم مهیا شده است. مدیریت تخصیص ظرفیت بر اساس شرایط فصلی نیز از دیگر مزایای این سیستم شمرده می شود.

شرکت عدل آفرینان ماندگار به عنوان اولین و تنها عرضه کننده ی سیستم بومی رزرواسیون مرکزی در ایران، مفتخر به همکاری با گروههای هتلداری مطرح کشور من جمله گروه هتلهای پارسیان و گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی می باشد.
این شرکت ضمن ارائه ی سایر تکنولوژیهای پرکاربرد در صنعت هتلداری از جمله سیستم مدیریت هتلداری (Protel PMS) و سیستم مدیریت کانالهای توزیع ( Adotel CHM)، نقش موثری در بهبود فرایندهای مدیریت هتل و توسعه ی رزرواسیون آنلاین در هتلهای مختلف را ایفا نموده و با استقرار سیستمهای یکپارچه سازی شده ی مذکور، تاثیرات شگرفی در طی فرایند دیجیتالی شدن کارفرمایان خود دارد.

خبرهای بیشتر

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس

location_onتهران، چهارراه پارک وی، هتل استقلال، مرکز تجاری، واحد 6, 7

phone 021-22660288

09022660288

email info@adl-co.ir