تجهیزات فروش و سفارش گیری Orderman

شرکت اوردرمن یکی از پیشتازان متخصص اروپایی برای توسعه و تولید سیستم های سفارش گیری و صورتحساب در رستورانها و صنعت هتلداری و گردشگری میباشد. محصولات اوردرمن به خاطر طراحی فوق العاده و نوآوری ، استفاده بسیار آسان و قابلیت اطمینان بسیار بالا دارای شهرت خاصی میباشند. سال به سال هزاران رستوران و مراکز تجاری وابسته به صنایع هتلداری و گردشگری به کیفیت محصولات اوردرمن اعتماد کرده و از آنها استفاده می کنند. هر روز بیشتر از 20 رستوران در سرتاسر جهان به سیستم های اوردرمن تجهیز می شوند.
ترمینالهای دستی سفارشگیری و پایانه فروش اوردرمن هم اکنون جزء برترین های جهان میباشد. محصولات اوردرمن جهت کامیابی و موفقیت در شرایط سخت محیطی در صنعت هتلداری و گردشگری طراحی و تولید شده اند. طراحی هوشمند و بسیار نیرومند محصولات اوردرمن دلیلی است که آنها را به عنوان ابزاری حرفه ای در رستوران های حرفه ای جهان مطرح می نماید.

تجهیزات فروش و سفارش گیری اوردرمن Orderman

ویژگی های کلیدی تجهیزات فروش و سفارش گیری اوردرمن

سرعت و دقت

ابزارهای سفارش گیری در رستورانهای هتل به شما امکان ثبت سریع سفارشات را داده و اطلاعات مورد نیاز را به سیستم پوز فروشگاهی و از طرف دیگر به فیش پرینترها ارسال می کنند. این عامل باعث کاهش زمان انتظار و سریع خالی شدن میزها رستوران و نهایتا منجر به فروش بیشتر در رستوران خواهد شد.

مقاومت بالا

دستگاههای سفارشگیری اوردرمن به گونه ای طراحی شده اند که در برابر ضربات و فشارهای ناشی از شرایط کاری مقاوم هستند. این گونه از وسایل در زمره دستگاههای صنعتی بوده و این ضمانت را به شما می دهد که بتوانند برای مدت طولانی در شرایط سخت رستوران و سفارش گیری بدون هیچ مشکلی کار کنند.

هتل های استفاده کننده از Orderman

هتل های 5 ستاره

  • هتل پارسیان استقلال
  • هتل پارسیان آزادی
  • هتل پارسیان کوثر اصفهان
  • هتل پارسیان کرمانشاه
  • هتل پارسیان صفائیه

هتل های 4 ستاره

  • هتل پارسیان انقلاب
  • هتل پارسیان اوین
  • هتل پارسیان کوثر تهران
  • هتل عالی قاپو
هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

email عضویت در خبرنامه


جهت عضویت در خبرنامه شرکت عدل آفرینان ماندگار، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.